Працівники міліції стоять на варті новорічних ялинок

На Полтавщині напередодні новорічних свят працівники міліції вживають заходи щодо попередження вирубки хвойних лісових культур.

Дана робота націлена на те, щоб не допустити самовільну вирубку ялинок, а також безконтрольного перевезення їх, реалізація та притягнення до відповідальності за самовільну заготівлю і реалізацію незаконно зрубаних новорічних ялинок.

За інформацією управління профілактики правопорушень УМВС, на боротьбу із даним явищем щодоби, починаючи з 23-го грудня, задіяно близько трьохсот працівників міліції.

Силами патрульної служби, спецпідрозділу «Беркут», дільничними та громадськими формуваннями проводяться спільні рейди-перевірки на автодорогах, залізничних вокзалах і ринках області.

Так, з 23-го грудня працівники міліції встигли відпрацювати близько 100 ринків області, перевірили близько 200 одиниць автотранспорту та виставлено близько 40 заслонів поблизу лісових насаджень.

За порушення адміністративного законодавства до відповідальності притягнуто близько 50-ти громадян. Вилучено 168 ялинок на суму близько 9-ти тисяч гривень.

Нагадаємо, що незаконна вирубка і пошкодження дерев тягне за собою накладення адмінштрафу у розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від 7 до 12 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Робота міліції в даному напрямі триває.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов