Співпраця заради безпеки

Держгірпромнагляд та Полтавська облдержадміністрація уклали Угоду про співробітництво у сфері промислової безпеки та охорони праці. Прикладом для наслідування у цьому питанні чиновники називають Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат у Комсомольську.

"Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат по системі управління охороною праці, мені здається, один з найкращих у державі і його досвід, а це наше завдання, пропагувати ті системи управління охороною праці, які в нас є", - розповідає голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва.

Завдяки впровадженню новітніх технологій, цьогоріч рівень травматизму на комбінаті зменшився удвічі. У технічне переоснащення протягом останніх 5 років тут вклали понад 700 мільйонів доларів. Це лише початок відродження гірничо-рудної промисловості на Полтавщині, переконують місцеві чиновники.

"Сьогодні розробляється практично єдиний на просторах колишнього Радянського Союзу новий Єристівський ГОК, робляться серйозні кроки щодо будівництва меткомбінату "Ворскла-Сталь", який на новітніх сучасних умовах в перспективі повинен дати серйозну прибавку виробництва", - каже голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовиченко.

Зазначимо, Полтавська область цього року перерахувала до держбюджету понад 13 мільярдів гривень. За показником наповнення держскарбниці, регіон - четвертий в Україні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов