Як не потрапити на гачок валютників-аферистів

Найбільше дивує те, що, незважаючи на неодноразові публікації, застереження у засобах масової інформації на тему шахрайств, кількість злочинів не меншає. Аферисти, здебільшого, обирають жертвами людей, котрих вишукують поблизу банківських установ чи пунктів обміну валюти.

Сценарій махінації доволі простий. Зазвичай, Вам пропонують обміняти гроші на більш вигідних умовах, ніж у банківській установі.

Під час обміну та перерахунку готівки аферист, звичайно, знайде можливість, як непомітно забрати частину ваших кровних, або підсунути так звану «ляльку» – фальшиві купюри. А жертва шахраїв, намагаючись якнайшвидше виплутатись із неприємної ситуації, навіть не намагається перерахувати гроші чи придивитися до фальшивих.

Тож застерігаємо громадян: сумнівайтеся у тому, що вам розповідають невідомі. Обмінюйте гривню на валюту тільки у банківських установах. Коли вам розповідають, що у лікарні хтось помирає, сталася дорожня пригода або інша біда і просить терміново обміняти валюту за вигідним курсом, не спокушайтеся.

Найкраща порада – не мати справу з пройдисвітами! Але коли це вже трапилося, терміново звертайтеся за допомогою до працівників міліції, щоб ті могли гарячими слідами затримати злочинців.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов