На впорядкування стадіону «Ворскла» у Полтаві направлено 1,5 млн. грн.

У Полтаві на впорядкування стадіону «Ворскла» ім. Бутовського направлено 1,5 млн. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час засідання обласної комісії з контролю над станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних і культурно-видовищних заходів повідомив технічний директор стадіону ім. Бутовського Петро НІКІФОРОВ.

За його словами, 1,5 млн. грн. використали на виготовлення огорожі, реконструкції підігріву газону і ремонт санвузлів, на ремонт фасаду, замінили близько 1000 сидінь.

Крім того, також були замінені всі необхідні ліхтарі і відремонтовано покрівлю ц тих місцях, де раніше вона протікала.

«У 2011 році стадіон «Ворскла» підготувався до проведення змагань: як обласних, так і європейських. Ми вже приймали команди Данії, Німеччини, Бельгії, Румунії, Ісландії. Відповідний ремонт дасть можливість робити це на високому рівні і надалі», - сказав П.НІКІФОРОВ.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов