0532.ua

Українці зможуть їздити до Туреччини без віз - Янукович домовився

Кабінет міністрів України і уряд Турецької Республіки підписали угоду про умови взаємних поїздок громадян.

Підписання документа відбулося в Туреччині у присутності Президента України та прем'єр-міністра Туреччини, повідомляє прес-служба глави держави.

Як відзначили в прес-службі Президента України, угода має ввести безвізовий порядок для в'їзду, виїзду, прямування транзитом та перебування громадян однієї сторони на території держави іншої сторони на підставі дійсних проїзних документів, зазначених у додатку до цієї угоди, за умови, що термін їхнього безперервного перебування не перевищує 30 днів від дати в'їзду. При цьому сумарний термін їхнього перебування на території держави іншої сторони не повинен перевищувати 90 днів протягом кожного періоду в 180 днів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать