На Полтавщині заборонили проводити новорічні свята біля річок та ставків

На посилених заходах безпеки під час проведення новорічних заходів для дітей акцентував під час засідання обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

«Найперше, що повинне бути підконтрольне на всіляких дитячих ранках - це безпека здоров'я та життя дітей», - зазначив Пархоменко.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА Михайло Андрусенко, повідомив, що підпорядковане йому управління підготувало спеціальне звернення на керівників освітянських установ області, в якому йдеться насамперед про заборону проведення розважальних дитячих заходів поряд з річками, ставками, а в разі морозу і на них.

«Також особливий контроль повинен бути над використанням петард, бенгальських вогнів, інших речей, які можуть спричинити пожежу», - сказав Андрусенко.

Обов'язковою вимогою в проведенні розважальних заходів стане чергування на кожному працівників пожежної охорони.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов