Полтавці співатимуть задля порятунку трирічної дівчинки

21 грудня о 17.00 волонтери запрошують полтавців на благодійний концерт.

Захід відбудеться у актовій залі Полтавського національного педагогічного університету.

Благодійний концерт проведуть на підтримку трирічної Валерії Прокопенко. Виступатимуть заради Валерії Жослін Рафамунезана, учасниця шоу «Україна має талант» та «Х-фактор», артисти з  творчого центру Олега Писаренка, музичний колектив «Очі Чорнії», ряд молодіжних виконавців. Також під час концерту планується проведення благодійної ярмарки сувенірних виробів,  що були пожертвувані гуртками дитячої самодіяльності.

Організатори концерту повідомили, що дитинка має ряд вроджених вад, на підтвердження слів надали документи.

– За коротке життя Валерії довелося пережити не одну операцію. Дівчинці поставлено діагноз «тотальний вроджений параліч правої верхньої кінцівки…». Але радує той факт, що хвороби можливо подолати. Наразі, для складної  операції у київській лікарні «Охматдит» потрібно зібрати близько 25 тисяч гривень і це лише на базовий курс лікування та проведення реабілітаційних процедур, – повідомив Іван Чабан, керівник громадської організації «Наш шлях». – Це порівняно невеликі кошти для громади, але величезна  сума для  небагатих батьків, що уже три роки намагаються допомогти дитинці.

Реквізити для допомоги:

Поповнення карткового рахунку Приват-Банк: 4627085823546821

Телефон мами Валерії: 050 586-70-01 Прокопенко Ольга Олександрівна

Квитки можна отримати за телефоном 097 799-84-83 Олег, або безпосередньо перед концертом, при вході до актової зали університету, благодійний внесок 20 гривень.

Організатори: Волонтерський центр «В ритмі молоді» (УМСА), спільно з МГО «Наш Шлях», за сприяння керівництва Педагогічного університету.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов