В Полтаві хочуть підняти тарифи на послуги ЖЕДів

ЖЕДи пропонують підняти тариф за обслуговування будинку та прилеглої території до 2-3 гривень за кв.м.

На сайті Полтавської міської ради в розділі «Публічна інформація — Документи для обговорення» розміщено документ «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

Окрім проекту рішення Полтавського міськвиконкому документ має повний перелік комунальних будинків із новими тарифами.

З проектом рішення ознайомився і голова Громадської ради Полтави Олег Георгієвський. І своїми враженнями він коротко поділився з «Полтавщиною»:

— ЖЕДи пропонують суттєво збільшити розмір тарифу. Якщо зараз, здебільшого, це 92 коп. за кв.м., то пропонують збільшити до 2-3 грн. Це відчутно позначиться на сімейних бюджетах полтавців і викличе негативний суспільний резонанс. Це ми сьогодні обговоримо на засіданні ради.

Натомість Олег Георгієвський пропонує переглянути тарифи по кожному будинку, щоб узгодити їх із громадськістю. Правда, як це зробити фізично — у Громадській раді поки що не знають. Також на сьогоднішньому засіданні ради її учасники розглянуть проблеми щодо більш прискореного створення у Полтаві ОСББ.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов