Полтавські метрологи радять ретельно перевіряти ялинкові прикраси

На ринку 9 із 10 ялинкових прикрас мають китайське походження. Їхню безпечність ніхто не контролює, а для виробництва яскравих куль і гірлянд часто використовують дешеві неякісні матеріали чи токсичні барвники, - повідомили в ДП «Полтавастандартметрологія».

В Україні сертифікацію ялинкових прикрас відмінили 8 років тому.

Вибір якісних іграшок залежить від самих покупців. Тож простежте, щоб фарба на іграшці не злущувалась при найлегшому терті, а петля не вискакувала з отвору, це зменшить її шанси раптово впасти й розбитися.

При виборі штучної ялинки слід приділити увагу її «вогнестійкості», адже деякі синтетичні матеріали мають властивість миттєво спалахувати. На упаковці «правильної» ялинки зазначається, що вона виготовлена із вогнестійкого поліетилена чи пластика.

До складу добротних штучних ялинок додають антипірени - речовини, які перешкоджають загорянню. Також не зайвим буде перевірити міцність гілок та голочок. По м'яких голочках потрібно провести рукою "проти шерсті", а жорсткі посмикати. Вони повинні тут же розправитися і не осипатися. У продажу зустрічаються моделі з чудовою паперовою хвоєю, які виглядають непогано, але "проживуть" не довше трьох років. Найпопулярнішим матеріалом для штучних голок вважають- ПВХ.

Ну і, звичайно ж, купувати ялинки краще в того, хто може надати усі необхідні документи. Адже неякісні вироби із синтетичних матеріалів можуть виділяти шкідливі хімічні речовини. Під дією тепла від гірлянд - цей ефект посилюється.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов