Родичі скандального голови ДАІ Полтавщини хочуть повернути конфісковані мільйони - прокуратура

Головний прокурор Полтавської області Сергій Попов розповів журналістам під час прес-брифінгу про перебіг судового слухання у справі колишнього очільника УДАІ Петра Блажівського, якого звинувачують у корупційній діяльності.

«На одному з останніх засідань, родич цього обвинуваченого стверджував, що гроші вилучені під час обшуку у будинку Блажівського належать не підсудному, а йому. У зв’язку з цим, я б хотів би наголосити, що сказане ним, є позицією сторони захисту. На нашу думку, вона є необґрунтованою і спростовується здобутими під час досудового розслідування доказами. Припускаю, що вказані заяви є намаганням зберегти ці кошти, які практично належать обвинуваченому і підлягатимуть після вироку повній конфіскації», - наголосив Попов.

Нагадаємо, Петро Блажівський очолив обласне управління ДАІ в квітні минулого року. Вже в грудні 2014 року Блажівського затримали під час отримання хабара. При обшуку у нього було вилучено 1,5 млн. гривень, з яких тільки 18 тисяч доларів були при собі у портфелі.

У квітні 2014 року громадськість Полтави протестувала проти призначення Блажівського на посаду начальника Полтавського УДАІ, мотивуючи це тим, що, будучи начальником ДАІ Житомирської області, він створив жорстку систему поборів з підлеглих. У Прокуратурі повідомили, що на Полтавщині він працював у подібному ключі: щомісячна «данина» від начальника підрозділу становила від 1 до 4 тисяч доларів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов