Прокурор Полтавщини проінспектував виправні колонії

Прокурор Полтавської області Андрій Миронов відвідав три колонії Полтавщини

Зокрема, прокурор побував у Крюківській виправній колонії (№ 29), Божковській виправній колонії (№ 16) та Надержинщинській виправній колонії (№ 65), де провів прийом засуджених з особистих питань та за їх заявами. Андрія Миронова супроводжував перший заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України області Петро Тітовець. Про це повідомила прес-секретар управління ДПтСУ в Полтавській області Алла Торяник.

Перш за все, Андрій Миронов звернув увагу на дотримання законів в установах виконання покарань, особисто переглянув журнал прийому медичної частини.

Цікавило обласного прокурора також питання про взаємодію з органами внутрішніх справ, яким чином відслідковується подальший шлях засудженого, який звільнився з місць позбавлення волі.

Начальник Божковської виправної колонії Ігор Фефілов розповів, що із усіх засуджених, що відбувають покарання, більше 300 не мають середньої освіти. Вони навчаються у школі, а також здобувають робітничу професію у професійно-технічному училищі, що діють при установі.

— А із задоволенням ходять у школу? — запитав Андрій Миронов.

— Звичайно не всі, — відповів Ігор Фефілов, — деякі потребують контролю. А от у ПТУ ситуація зовсім інша. Вони розуміють, що рано чи пізно звільняться, а на волі потрібно буде влаштовуватися на роботу. В установі засуджені мають змогу отримати професію за такими спеціальностями: слюсар механоскладальних робіт, столяр-будівельник, електрогазозварник, електромонтер та інші.

ПТУ діє і при Надержинщинській ВК. Тут готують швачок, мулярів, штукатурів, кухарів, адже це жіноча колонія. Андрію Миронову сподобалася тут молитовна кімната, де всі ікони написані однією із засуджених.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов