Прокурор Полтавщини пообіцяв розповісти про порушення під час виборів вже після їх завершення

Під час вчорашнього брифінгу у обласній прокуратурі Сергій Попов розповів, яким чином прокуратура може втручатися у розгляд правопорушень, які зафіксовані під час виборів.

Сергій Попов навмисне під час зустрічі з журналістами не торкався виборчого процесу. «Наразі триває виборчий процес і, на жаль, деякі політичні сили використовують нашу інформацію у своїй політичній боротьбі прямо або опосередковано, втягуючи і прокуратуру у цей процес», - прокоментував прокурор.

Також очільник прокуратури розповів про нюанси нового Закону «Про місцеві вибори»: «У зв’язку з цим, наголошую, що контроль за додержанням однакового застосування законодавства про місцеві вибори на території України здійснює Центральна виборча комісія. Порядок оскарження дій чи бездіяльності під час проведення місцевих виборів передбачено Законом України «Про місцеві вибори». Зокрема, цим законом визначено, що всі без винятку скарги, які стосуються виборчого процесу підлягають розгляду на засіданні відповідної комісії або ж суду».

Водночас, за словами Попова, участь правоохоронних органів, зокрема прокуратури, полягає розгляді справ про порушення виборчого законодавства, полягає у перевірці викладених у скарзі обставин за зверненням виборчої комісії.

Нагадаємо, з початку виборчого процесу органами внутрішніх справ зареєстровано 8 кримінальних проваджень.

Читайте також: ОПОРА на Полтавщині визнала порушення під час виборів не суттєвими

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов