Злочинність у Полтавській області «молодшає» швидкими темпами

На Полтавщині швидкими темпами зростає злочинність. З початку року правоохоронці відмітили приріст кількості злочинів на 23,5%.

Як зазначив обласний прокурор Сергій Попов, така тенденція простежується у всіх регіонах України і Полтавщина не є винятком.

«Зросла кількість злочинів проти власності, майже 79% - це крадіжки. Також побільшало розбійних нападів, вимагань, шахрайств. На превеликий жаль, значна кількість злочинів вчиняється молоддю», - розповів Попов.

За його словами, спостерігається збільшення крадіжок, грабежів, шахрайств. На думку прокурора, причиною підліткової злочинності є неналежний нагляд батьків за дітьми, а інколи і повна його відсутність.

«Окрім цього потребує удосконалення і профілактична робота з підростаючим поколінням відповідних служб. Також необхідний пошук ефективних форм взаємодії всіх державних установ, діяльність яких спрямована на запобігання втягненню підлітків у протиправну діяльність», - резюмував прокурор.

Крім того, Попов наголосив, що охорона дитинства є одним з головних пріоритетів у діяльності органів прокуратури.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов