Повернутися живим: історія бійця АТО з Полтавщини, який пройшов пекло

Сьогодні в приміщенні Бібліотеки-філіалу №5 відбулася зустріч учнів 7-го класу школи №36 та ліцеїстів електро-радіо-технічного ліцею зустрілися з бійцем АТО, який розповів «без прикрас» про пекло війни, бойові будні та ті речі, які надавали силу обороняти країну далі.

Артем Дмитренко, учасник Бойових дій, заступник командира третьої мотопіхотної роти окремого мотопіхотного батальйона розповів про рік проведений в зоні АТО. Спершу боєць захищав Харківське летовище, потім кордон з Придністров’ям, а далі разом з побратимами вирушив на передову. Його бригаді довелося побувати в таких гарячих точках, як Станиця Луганська та Кримсье Луганської області.

Повернутися живим: історія бійця АТО з Полтавщини, який пройшов пекло (фото) - фото 1

Артем розповів, які відчуття виникають під зливами градів та дитячі малюнки, які вселяють надію і дають силу на подальшу боротьбу. Повідав боєць і про побут. За його словами, бійцям доводиться перевозити практично все, коли змінюється місце дислокації.

Повернутися живим: історія бійця АТО з Полтавщини, який пройшов пекло (фото) - фото 2

Як повідав Артем, іноді, коли не було можливості підвезти воду, бійцям доводилося розкопувати чорний від пороху сніг і розтоплювати його в казанах, щоб напитися. Про елементарну гігієну часом приходилося забувати.

Повернутися живим: історія бійця АТО з Полтавщини, який пройшов пекло (фото) - фото 3

Артем дуже пишається  медалями, які отримав від начальника Генштабу Муженка та голови облради Ворони. «Ці нагороди не мають якогось там важливого значення, але вони доводять, що ми не дарма воювали», - зізнається Артем.

Повернутися живим: історія бійця АТО з Полтавщини, який пройшов пекло (фото) - фото 4

Чимало Артем розповів і про роль армії в боротьбі за цілісність держави. Захищати Батьківщину – це громадянський обов’язок кожного патріота. І якщо Артему знову потрібно буде вирушити в саме пекло війни, він без вагань повторить це.

Повернутися живим: історія бійця АТО з Полтавщини, який пройшов пекло (фото) - фото 5

Наостанок учні влаштували для бійця невеличкий віршований виступ.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов