До лав полтавських волонтерів вступив мер міста з США

Мер Ірондеквойту, що в штаті Нью-Йорк, Алан Белло вступив до «Полтавського батальйону небайдужих».

Про це повідомила координатор «ПБН» Олександра Сиротенка.

«Тепер маємо свого волонтера-чиновника за тисячі кілометрів від дому. Недарма ж Полтава та Ірондеквойт - міста-побратими», - написала Олександра в соцмережі Facebook.

 Крім цього Сиротенко зазначила, що нинішній міський голова Полтави Олександр Мамай до волонтерів поки так і не долучився: «На відміну від свого колеги, нашому «меру» діяльність «ПБНу» не дуже важлива».

Зараз Олександра Сиротенко в якості волонтера «ПНБ» знаходиться в США в рамках програми «Відкритий світ», яка призначена для молодих громадських лідерів, а так саме для тих, хто впливає на політичну ситуацію й суспільну думку в країні - представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, некомерційних організацій й інших структур, що займаються громадськими питаннями та, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, а також зацікавлені в побудові демократії, ринкової економіки й верховенства права.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов