На Полтавщині була порушена процедура виплати коштів засудженим

Прокуратурою Полтавщини проведено перевірку в Машівській виправній колонії № 9 управління Державної пенітенціарної служби України в області, під час якої виявлено порушення вимог ст. 120 Кримінально-виконавчого кодексу України в частині обов’язкового зарахування засудженим на особистий рахунок, незалежно від усіх відрахувань, не менше  75% нарахованого їм місячного заробітку.

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних  провадженнях  та  інших  заходів  примусового характеру прокуратури області Юрій Дупак.

«Було перевірено бухгалтерські документи щодо 158 засуджених, з них працюють 136 осіб, права яких відтепер поновлені. А на усунення виявлених порушень та недопущення їх у майбутньому начальнику Машівської виправної установи внесено вказівку», - зазначив Юрій Дупак.

Прокурор роз’яснив, що кошти із заробітку працівники установи повинні були спочатку зараховувати на особисті рахунки засуджених, а тільки потім відшкодовувати комунально-побутові та інші надані послуги.

У свою чергу прокурор області Сергій Попов акцентував увагу прокурорів міст та районів, де знаходяться установи виконання покарань, на посилення нагляду за додержанням законів щодо оплати праці засуджених.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов