Дільничний Яковенко із Котельви став кращим «Аніскіним» на Полтавщині (ФОТО)

Сьогодні у приміщенні УМВС у Полтавській області нагороджували трьох кращих дільничних із трьох областей – Харківської, Сумської та Полтавської.

Для цього завітали представники «Української федерації професіоналів безпеки», які рівно рік тому й придумали акцію «Наш Аніскін», що покликана стати відліком виміру для зміни громадської думки на користь охоронців порядку. Чому Аніскін, і хто це? «В дитинстві кожного із нас були образи, герої, через яких ми відкривали ті чи ті світи, - розповів президент «Української федерації професіоналів» Сергій Шабовта. -  Гадаю, що слово «міліціонер» увійшло в наше дитяче світосприйнятті завдяки відомому «Дяді Стьопі». Потім йшли роки і радянський кінематограф дарував глядачам «Петровку,38», «Огарьова,6», «Чорного принца» тощо. Проте серед всього особливе місце посідала кіноепопея про дільничного Аніскіна - міліціонера з глибинки, якого зіграв свого часу Михайло Жаров. Це образ міліціонера, на диво народного, здатного відвести будь-яке лихо. Саме тому за приклад ми символічно взяли  його».

За словами організаторів, саме  завдяки таким героям, як Аніскін, раніше любили міліцію, допомагали їй, і вона мала неабиякий авторитет. Сьогодні ж, через безліч різних факторів, це втрачено і всі зусилля слід направити на відродження авторитету міліції, переконані організатори.

Подібну акцію вже провели в 6-ти областях України.В урочистій атмосфері сьогодні нагородили в Полтаві трьох «Аніскіних» - підполковника міліції  Сергія Яковенка (селище Котельва Полтавської області), підполковника Дмитра Максимюка  ( Харківська область), та майора Юрія Сергієнка (Сумська область).

Сергій Яковенко

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов