Головний митник Полтавщини висловився за декриміналізацію економічних злочинів

В Полтавській митниці відбулася прес-конференція її начальника Геннадія Романенко

Сьогодні полтавські митники прозвітувалися за рік роботи. За словами начальника обласної митниці Геннадія Романенко, за минулий рік завдяки спрощенню процедури митного оформлення удвічі зросли обсяги як імпорту, так і експорту. На сьогодні в Полтавській митниці час митного оформлення експортних декларацій скоротився до 40 хвилин, а імпортних — склав понад годину. Якщо на початку року процедурою електронного декларування скористалися 2 підприємства, то на сьогодні вже 45. При цьому кількість головних підприємств, що ведуть експортно-імпортну діяльність, залишилась на рівні минулого року. Внаслідок реформ митники перерахували до державного бюджету 2,2 млрд. грн.

Також Геннадій Романенко відповів на кілька запитань журналістів. Зокрема, він підтримав ініціативу декриміналізувати економічні злочини.

— Потрібно наказувати гривнею, — вважає він. — Порушнику доведеться заплатити значно більше тієї суми, яку він хотів отримати внаслідок порушення закону. При цьому справа не затримуватиметься. Два місяці — і в суд. Конфіскація і штраф 100%. Скоїв злочин вдруге — 200%.

Окрім цього він обережно висловився щодо можливої участі України в різноманітних проектах, які фактично прибирають міждержавні митні кордони:

— Я не хотів говорити окремо за Митний Союз чи Зону Вільної Торгівлі. Можливо, такі проекти допоможуть окремому підприємству більше заробити, однак тут потрібно враховувати інтереси всієї держави. Це складне питання, що має багато аспектів, а їх я не можу коментувати.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить