У Полтаві безхатьки заполонили вокзали (ФОТО)

У лютому 2015 року Верховна Рада України проголосувала за розформування трьох підрозділів міліції: УБОЗ, транспортну та ветеринарну міліцію.

Зокрема, у Полтавській області був розформований лінійний відділ, який забезпечував супровід пасажирських та примiських поїздів, а також охорона громадського порядку на чотирьох станцiях: Полтава-Пiвденна, Полтава-Київська, Миргород та Ромодан.

Залізничні вокзали, які раніше патрулював лінійний відділ, тепер охороняють працівники міської міліції. Залізничні станції району охоронятимуть правоохоронці, у зоні патрулювання яких знаходиться та територія.

Проте, мешканці Полтави останнім часом почали все більше нарікати на те, що на двох залізничних вокзалах Полтави – Київському та Південному почастішали випадки хуліганства та пиятики, а безхатьки «переїхали» жити до залів очікування, а дехто навіть влаштовує там «банкети» з алкоголем та нецензурною лайкою.

Такі переміни мешканці Полтави пов’язують саме з реформування у лавах УМВС. «Я дуже часто їжджу з Південного вокзалу. Останнім часом в залі очікування просто неможливо знаходитися, сморід, матюки…», - бідкається полтавка Олена.

 IMG_20151027_055641

За коментарем ми звернулися до речника Полтавської міліції Юрія Сулаєва. «У разі виявлення правопорушення необхідно телефонувати за номером «102». Громадяни повинні звертатися і заявляти про правопорушення чи посягання на права та свободи людини», - наголосив Сулаєв.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов