Через вибори на Полтавщині збільшилась кількість злочинів

Під час проведення виборчого процесу задля забезпечення охорони дільничних виборчих комісій були задіяні понад 3,5 тисячі працівників міліції. У зв’язку з цим, по області збільшилась кількість скоєних злочинів.

Про це розповів голова УМВС в Полтавській області Олег Бех.

«Більшість злочинців намагалися користуватися відсутністю співробітників міліції на місцях. За указаний період часу було скоєно багато злочинів, в тому числі й особливо тяжких – вбивств, розбійних нападів. Тому сьогодні більшість працівників міліції, які провели по кілька днів на виборчих дільницях, вийшли на роботу та займаються розслідуванням злочинів. Роботи за кілька днів виборів нам додалося достатньо багато», - розповів Бех.

В період з 24 по 26 жовтня в області було скоєно 3 вбивства, 1 зґвалтування, 1 розбійний напад, 3 грабежі, а також 95 випадків крадіжок.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов