ОПОРА на Полтавщині визнала порушення під час виборів не суттєвими

Згідно спостережень громадської мережі ОПОРА на Полтавщині в день голосування, 25 жовтня, порушення виборчого законодавства мали несистемний характер.

Про це повідомила координатор ОПОРИ в Полтавській області Анна Мосієнко.

«Порушення, які відбулися в день голосування, не впливали на результат виборів, або ж на підрахунок голосів. В цілому виборча кампанія була конкурентною», - розповіла Мосієнко.

Спостерігачі ОПОРИ підтвердили, що мали звернення від громадян та представників політичних партій, щодо підкупу виборців. Проте жоден заявник не зміг надати доказів.

«Виходило, що навпаки можна було порушувати кримінальні справи проти заявників. Тому що вони починали діяти незаконно – вихоплювали блокноти у громадян, розхитували машини. Але жодного прямого доказу підкупу виборців вони не надали», - каже прес-секретар Полтавської ОПОРИ Дар’я Черкашина.

Нагадаємо, в міліції також підтвердили, що жодної заяви про підкуп виборців в день голосування вони не отримали.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов