Депутату залишили землю у Полтаві під будівництво мікрорайону з аквапарком і гірськолижним спуском

Суд відмовився зобов’язати ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент» і ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» повернути Полтавській міськраді ділянки, які виділялися під будівництво житлового комплексу з аквапарком і гірськолижним спуском. Про це свідчать постанови Вищого госпсуду від 15 жовтня і Харківського апеляційного госпсуду від 29 липня.

У 2009-2010 рр. Полтавська міська рада надала фірмам ділянки для будівництва об’єктів нового мікрорайону «Левада-2». ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» отримало у користування до 2033 року, зокрема, ділянку площею 9,75 га, а ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент» – ділянку площею 2,48 га до 2035 року.

Фірми мали звести багатофункціональний комплекс з багатоповерхівками, критим гірськолижним спуском та аквапарком.

Проте, як встановила перевірка прокуратури, станом на початок 2015 року на ділянках жодних будівельних робіт не проводилося.

Суди відмовилися розірвати договори з фірмами, оскільки надані прокуратурою докази вважають недостатніми. При цьому вони зауважили, що у 2013 році Інспекція ДАБК у Полтавській області зареєструвала декларацію про початок виконання підготовчих робіт фірмі «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид».

Нагадаємо, проект «Левада-2», який мають реалізувати вказані фірми, передбачає освоєння ділянки площею 62,7 га.

Засновником ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» є ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент», засновниками якого є Ірина Соколова і депутат Полтавської облради від «Батьківщини» Андрій Соколов. Він є директором обох підприємств.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов