В КВУ назвали партії, які порушували день «тиші» на Полтавщині

Комітет виборців України назвав політичні сили та кандидатів, які допустили порушення під час розміщення агітації у Полтаві та регіонах.

Одним з видів порушень, які зафіксували на Полтавщині стало розміщення і розповсюдження агітматеріалів без вихідних даних, що недопустимо згідно закону.

Кандидати на посаду міського голови розміщували так звану «хибну соціологію» на своїх сторінках у соцмережах без зазначення організації, дати та місця проведення таких соцдосліджень.

У «день тиші» та день голосування по місту було помічено наявність білбордів, зовнішній вигляд яких нагадував символіку тієї чи іншої партії (Батьківщина, Останній бастіон, Укроп).

Також у Кременчуці було помічено білборди партії «Поруч». Такі матеріали є політичною рекламою і повинні були зникнути о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов