До Полтавської міської ради проходять сім партій

Місцеві вибори, які відбулися 25 жовтня, мають визначити обранців на посаду міських, селищних та сільських голів, а також оновити склад обласних, міських, районних, селищних та сільських рад.

Наразі опрацювано більше 90% протоколів з мокрими печатками, йдеться в сюжеті журналістів телеканалу "Місто".

Станом на 17 годину 26 жовтня середній показник підрахунку бюлетенів у Полтаві становить 90%. У Київському районі міста залишилися неопрацьованими протоколи з 2 дільниць, в Октябрському - з 6, а Ленінському до кінця залишилося 4. Однак за попередніми даними, до міської ради потрапить одразу 7 партій. Найбільше голосів отримав «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — ( 12.2%). Друге і третє місце між собою ділять - «Рідне місто» та «Совість України» — (11.3%). Четверту сходинку посідає «Свобода» — (10.2%). За ними розташувалися «Партія простих людей» (8.7%), «Батьківщина» — (7%) та Радикальна партія Олега Ляшка (4%).

Що ж до посади Полтавського міського голови, то абсолютною підтримкою у нашому місті похизуватися не може ніхто. У двобої за мерське крісло 15 листопада скоріше за все зустрінуться Олександр Мамай та Андрій Матковський. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов