Завтра у Полтаві пролунають тривожні сирени

У Полтаві та районах буде проведена перевірка регіональної системи централізованого оповіщення. 

28 жовтня з 9.45 до 10.45 управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської облдержадміністрації буде проводити щорічну комплексну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення.
Richna_perevirka_SO.jpgПід час цієї перевірки будуть 2 рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!».  Крім цього сигнал «Увага всім!» разом з   навчальними повідомленнями цивільного захисту будуть транслюватися мережами обласного проводового мовлення, а також обласними мережами ефірного радіо програм „Ваша хвиля” та УР-1 на частотах:
Гадяцький р-н – 103,1 мГц
Гребінківський р-н – 101,4 мГц
Зіньківський р-н – 102,5 мГц
Новосанжарський  р-н – 107, 4 мГц
Чутівський р-н – 65,96 мГц
м. Полтава та Полтавський р-н – 101,8 мГц
м. Кременчук та Кременчуцький р-н – 105,4 мГц;   73,79 мГц

Міста та райони області, що підпадають в зону дії передавального центру „Красногорівка”, можуть отримати повідомлення на частоті 106,3 мГц.

Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності обласної системи централізованого  оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці області повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов