Стало відомо, хто лідирує у виборчих перегонах у Полтаві

На даний момент територіальні виборчі комісії у Полтаві продовжують підраховувати результати з дільниць.

Про остаточні результати, поки що, рано говорити, але за попередніми даними з ТВК трьох районів Полтави лідирують нинішній міський очільник Полтави Олександр Мамай та колишній мер Андрій Матковський.

Як повідомляє видання «Коло», у Київському районі Полтави лідирує Андрій Матковський, йому поступається з невеликою різницею голосів Олександр Мамай. Замикає трійку лідерів Олександр Удовіченко.

В Октябрському районі більшість голосів, за попередніми підрахунками, отримав Мамай, друге та третє місця відповідно посіли Матковський і Бублик.

Схожа ситуація в Ленінському районі. На даному етапі, місця розподілилися таким чином між кандидатами: Мамай, Матковський, Удовіченко, Бублик, Шамота.

Всього у голосуванні у Полтаві взяли участь лише 46% виборців. Найменшу явку в місті показав Київський район – 45,2%. В Ленінському районі прийшло 47,3%, в Октябрському – 46,9%. Загалом в Полтаві прийшло лише 46,46% виборців.

Наразі це лише попередні результати і лідери можуть змінитися, проте вже практично вирішено, що жодному з кандидатів не вдалося перемогти у першому турі. Другий тур виборів відбудеться 15 листопада.

Нагадаємо, «Солідарність» заявила про перемогу Матковського на виборах у Полтаві.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов