Полтавський репер анонсував вихід нового альбому

Репер з Полтави Артем Лоїк анонсував вихід нового альбому вже цієї осені. Платівка носитиме красномовну назву "Зуби".

Всього на рахунку репера два альбоми, останній з яких був випущений навесні 2014 року. Тому поява нової збірки репера є довгоочікуваною для його шанувальників. Наразі відомо, що до альбому війдуть такі треки як "Зубы", "Встать", "Подними свой зад", "Стена". Почують фанати репера і пісню присвячену синові.

Нагадаємо, Артем Лоїк став популярним після участі у талант-шоу "Україна має талант" та "Х-Фактор". Більшість своїх пісень Артем присвячує репу, як абсолютно незвичайному музичному стилю. Також темою пісень Лоїка часто стає рідна Україна (у більшості випадків в якості опису політичної ганьби корупційного уряду).

Сам же стиль пісень Лоїка неймовірно схожий з піснями "короля хіп-хопу" Емінема. Прекрасна дикція допомагає Артему читати реп швидко і виразно. Також в його піснях переважає агресивний стиль читання (підвищення голосу і іноді навіть перехід на крик). Але, на відміну від свого американського кумира, Лоїк категорично проти використання ненормативної лексики в реп і хіп-хоп піснях.

Читайте також Полтавский репер Артем Лоик випустил книгу

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов