В Полтаві під виглядом громадського референдуму проводили незаконну агітацію

25 жовтня у Полтаві одночасно з виборами проходив перший «Місцевий громадянський референдум». За словами волонтерів громадської організації «Інститут демократичного суспільства», тема референдуму стосувалася питань життєдіяльності міста.

Біля кожної виборчої дільниці був розташований пункт опитування громадянської думки, де полтавців прохають відповісти на два запитання. Результати референдуму мають відобразити думку громади щодо мораторію на забудову в історичній частині міста та передачу КП «Полтаватеплоенерго» в міську власність.

Проте, виявилося, що представники громадянського референдуму, що розташувалися на вході до виборчої дільниці №531254 (вул. Калініна, 18), порушують законодавство. Фактом непрямої агітації спостерігачі назвали те, що волонтери референдуму мали бейджі з ім'ям і прізвищем одного з кандидатів на пост міського голови Олега Слизько (політична партія “Республіка”), це ж було зафіксовано й у їхніх документах. Спостерігачі виборчої дільниці склали щодо цього факту акт. Представники ж ГО «Інститут демократичного суспільства» невдовзі після цього покинули дільницю.

 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов