На Полтавщині представників екзит-полу сприйняли за злочинців

У Кременчуці на одній з виборчих дільниць місцеві мешканці помітили двох осіб, які стояли біля виходу і цікавилися вибором громадян. Люди викликали міліцію, як виявилося, ці "підозрілі" особи є представниками екзит-полу.

До Кременчуцького міськвідділу міліції від місцевих громадян надійшло повідомлення, що двоє підозрілих осіб (чоловік та жінка) біля однієї з дільничних виборчих комісій ходять зі скриньками та цікавляться у людей результатами їх волевиявлення.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група. У ході роботи з’ясувалось, що в даних громадян, які виявилися місцевими мешканцями, були відсутні будь-які документи. Під час спілкування, чоловік із жінкою наголошували, що вони є представниками екзит-полу, але жодних документів їм ніхто не видавав.

Поспілкувались правоохоронці також і з керівництвом виборчої комісії. Там зазначили, що жодних повідомлень про роботу представників екзит-полів на території їхньої дільниці не надходило.

За таких обставин працівники міліції доставили громадян до міськвідділу.

Упродовж півгодини особи цих людей були встановлені. З’ясувалось, що вони дійсно проводять екзит-пол за дорученням Центру "Соціальний моніторинг", але документів їм ніхто не видав. Після спілкування у міліції представники Центру продовжили свою роботу.

З метою уникнення подібних непорозумінь, правоохоронці просять координаторів та організаторів офіційних екзит-полів забезпечувати відповідною документацією своїх представників на місцях та роз’яснювати їм вимоги чинного законодавства.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов