На Полтавщині на одну з дільниць не пускають спостерігачів

Члени однієї з дільничних виборчих комісій зачинили двері перед спостерігачами.

У Великобагачанському районі на ДВК 5300015 недопустили спостерігача Громадянської мережі ОПОРА та інших суб’єктів виборчого процесу на засідання комісії. Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА повідомляє, що члени ДВК зачинили двері і не пускали нікого у приміщення.

Засідання проходило без присутності спостерігачів. Правоохоронні органи не реагували на порушення та сказали, що їм сказала Голова комісії не впускати нікого. Спостерігач ОПОРИ зателефонував на 102, але і там не було реакції на порушення.

До спостерігача так ніхто і не виїхав і на заяву спостерігача правоохоронні органи не прореагували. Після восьмої години, коли вже розпочалось голосування, усіх пустили до приміщення.

ОПОРА повідомляє, що згідно Закону України “Про місцеві вибори” 5,6 частини 9 статті 27 “ на засіданнях виборчої комісії, у приміщеннях виборчої дільниці мають право бути присутніми з додержанням вимог цього Закону: «…офіційні спостерігачі від громадських організацій, іноземних держав і міжнародних організацій (не більше двох осіб від однієї організації); представники засобів масової інформації (не більше двох осіб від одного засобу масової інформації). Зауважимо, що відповідно до частини 4 статті 77 ЗУ «Про місцеві вибори» «дільнична виборча комісія не раніш як за 45 хвилин до початку голосування проводить засідання, під час якого відкривається сейф (металева шафа, кімната) з виборчими бюлетенями. Голова дільничної виборчої комісії на підставі витягу з протоколу кожної територіальної виборчої комісії про передачу виборчих бюлетенів дільничній виборчій комісії оголошує кількість виборчих бюлетенів для голосування з кожних місцевих виборів та окремо по кожному виборчому округу, в яких проводиться голосування на виборчій дільниці, отриманих дільничною виборчою комісією. Ці відомості заносяться до відповідних протоколів дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці», але у законі не сказано, що це засідання має бути закрити

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов