У Полтаві розпочалися місцеві вибори

О восьмій годині ранку у Полтаві відкрилися виборчі дільниці.

Дільниці працюватимуть до 20:00. Сьогодні оберуть депутатів 10 тис. 778 місцевих рад, з яких 9 тис. 127 будуть сільськими радами. Шодо Полтавщини, то сьогодні полтавці мають обрати 10 721 місцевих рад зі 162-ма тисячами депутатів. Крім того, сьогодні будуть обоані міські, селищні та сільські голови.

Вперше голосування проводиться за новим законом. Він передбачає обрання депутатів сільських і селищних рад за мажоритарною системою, а депутатів обласних, міських і районних рад - за пропорційною системою. Крім того, закон не передбачає проведення голосування в окупованому Криму і деяких районах Донецької та Луганської областей.

Політичні партії, які отримали більш як 5% відсотків чинних голосів на виборах до цієї ради, беруть участь у розподілі мандатів.

Щодо кількості бюлетенів, які у виборчих ділянках видадуть городянам і жителям сіл: городянам видадуть 3 бюлетені (для виборів мера, депутатів до міської ради та депутатів до обласної ради). Жителі сіл отримають 4 бюлетені: необхідно буде обрати сільського голову, депутатів до сільської ради, районної ради та обласної ради.

Перші результати виборів у регіонах з'являться вже цієї ночі, офіційних же доведеться чекати близько 10 днів.

Повторне голосування на виборах мерів великих міст відбудеться 15 листопада у разі, якщо не буде абсолютного переможця за підсумками голосування в першому турі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов