99 пенсіонерів Кременчука стали студентами

99 пенсіонерів здобуватимуть освіту в нововідкритому Університеті третього віку Крюківського району Кременчука. Створили його на базі коледжу КДУ ім. Михайла Остроградського та у відділенні медико-соціальних послуг терцентру, - повідомили у Крюківській райраді міста.

Наразі сформували 2 групи студентів на факультети «Історико - краєзнавчий» та «Основи медицини та здорового способу життя». Пенсіонери отримуватимуть знання безкоштовно.

За рік навчання вони освоять теми, що стосуються теоретичних знань та підходів до вивчення проблем людей старшого віку, знання щодо збереження здоров'я, організації життя, правової грамотності, оволодіють комп'ютерною технікою.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать