Генеральна прокуратура та СБУ перевірять можливість підкупу виборців Андрієм Матковським

Публікація в Інтернет-мережі списків «десятників» і «сотників», які будуть брати участь у виборчій «піраміді» Андрія Матковського , викликали хвилю справедливого обурення полтавців. Для протидії фальсифікаціям на виборах представники Громадської організації «Всеукраїнський комітет народного контролю» звернулися до Генеральної прокуратури України, прокуратури Полтавської області та обласних підрозділів СБУ, МВС.

У заяві, зокрема, йдеться:

«Всі ці люди, згідно даної інформації, отримують гроші за організацію масових фальсифікацій. Їм заплатили за те, щоб вони самі голосували за Андрія Матковського, як кандидата на посаду міського голови м.Полтава й контролювали голосування десятків і сотень виборців.

Підкуп виборців залишається одним із ключових ризиків вільному волевиявленню громадян на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2015 р. Підкуп виборців є кримінальним злочином, що вимагає від правоохоронців об’єктивного розслідування виявлених фактів».

Згідно з чинним законодавством, за підкуп виборців передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Заяву зареєстровано під вхідним номером:

У прокуратурі Полтавської області - №6546 від 22.10.2015

В управлінні СБУ Полтавської області - №П767 від 22.10.2015

В управлінні МВС в Полтавській області - №9687 від 22.10.2015

До генеральної прокуратури України надіслано рекомендований лист з повідомленням ПВ 3699511935878

Генеральна прокуратура та СБУ перевірять можливість підкупу виборців Андрієм Матковським (фото) - фото 12 (1)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов