Громадськість зірвала сесію в Ленінському районі Полтави

Сьогодні, 22 жовтня, за три дні до завершення своєї каденції депутати Ленінської районної ради зібралися на п’ятдесят другу сесію.

Переважна більшість питань, які були винесені на порядок денний стосувалися землі, виділення ділянок, оренда ділянок та надання дозволів на розроблення проекту землеустрою і т.д.

Проте, жодне з питань так і не було розглянуто. Громадськість, яка прийшла на сесію заявила, що таким чином депутати наостанок хочуть «роздерибанити» землю, при цьому не виділивши жодної ділянки учасникам АТО, як цього вимагає постанова Кабміну.

*

Громадскість зірвала сесію в Ленінському районі Полтави (фото) - фото 1

 Громадскість зірвала сесію в Ленінському районі Полтави (фото) - фото 1

Традиційно, сесія розпочалася з гімну. Далі, після голосування за порядок денний у сесійній залі зчинився ґвалт, активісти вимагали зняти з порядку денного всі питання, які стосуються землі. Голова  Ленінської районної у місті Полтаві ради Дробітько Вадим Павлович намагався вести засідання в звичному руслі, проте присутні у залі скандували «Ганьба!» та «Зняти!».

Громадскість зірвала сесію в Ленінському районі Полтави (фото) - фото 2

 Громадскість зірвала сесію в Ленінському районі Полтави (фото) - фото 2

Було прийнято рішення питання про голосування за те, щоб зняти земельні питання з розгляду, проте не вистачило голосів. Після нетривалого галасу, троє з депутатів покинули сесійну залу, таким чином кількість депутатів, яка залишилася не дозволила проводити голосування.

Дробітько був змушений закрити сесію. Таким чином, розглядати земельні питання будуть вже новообрані депутати наступної каденції.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов