В Полтаві відбувся обласний конкурс гумористів

21 жовтня в полтавському ОЦЕВУМі зібралися юні гумористи з усієї області на щорічний обласний конкурс «Посміхнемось щиро Вишні».

У відкритті конкурсу прийняли участь заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук та головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Сергій Рибалко, які, вітаючи учасників, бажали перемоги над собою, позитивних емоцій та мирного благополуччя.

Працівники ж ОЦЕВУМу приготували для гостей дружній шарж на твори Остапа Вишні, у якому багато хто упізнав вже знайомих героїв автора.

Конкурсанти, а їх цього року було 175, традиційно, змагалися в трьох номінаціях:

«Вишневі усмішки» - виконання читцями двох творів (повністю або уривок): прозового - Остапа Вишні, та віршованої гуморески іншого автора (або власної) українською мовою (62 учасники);

«Власні усмішки» (заочно) - написання власних творів прози і поезії

(35 учасників);

«Веселий пензлик» (заочно) - виконання власних художніх робіт або дружніх шаржів та коміксів за творами Остапа Вишні (78 учасників).

Переможці у кожній номінації нагороджені дипломами лауреатів, а також представлять область на VIІI Всеукраїнському конкурсі, який пройде в ОЦЕВУМі 13-15 листопада ц.р.

Більше фото дивіться в нашому фотоогляді.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов