Міністр юстиції надав близько 20 полтавцям безкоштовних адвокатів

Учора Полтаву з робочим візитом відвідав міністр юстиції Павло Петренко. У рамках візиту столичний гість відвідав Полтавський обласний перинатальний центр, де вручив свідоцтва про народження дітей. Потім спілкувався із переселенцями зі сходу України в приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі.

Після цього в будівлі Полтавської облдержадміністрації Павло Петренко провів прийом громадян разом із головою ОДА Валерієм Головком. Такий прийом в Україні відбувся вперше. Як міністр потім прокоментував представникам ЗМІ, Полтаву для експерименту обрали невипадково, адже голова облдержадміністрації відразу відгукнувся на пропозицію провести такий прийом.

— Не кожен керівник області захотів би публічно, у прямому ефірі, спілкуватися з людьми і давати відповіді в тому числі й на неприємні питання. А такі були, — зауважив Павло Петренко.

Прийом викликав неабиякий ажіотаж — поспілкуватися із міністром юстиції виявили бажання понад півсотні жителів Полтавщини. Майже 20 з них пішли з прийому з контактами безоплатних адвокатів, які працюватимуть у Центрах безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції України. І в Полтавській області також.

— Створення таких центрів у всіх регіонах — це пріоритетний проект, — прокоментував Павло Петренко. —  Після об’єднання територіальних громад такий центр буде створено у кожній громаді, а у великій — декілька. Ми вже подали на розгляд парламенту законопроект, згідно якого на безкоштовну допомогу адвокатів Центрів безоплатної  правової допомоги Міністерства юстиції України можуть претендувати громадяни, які отримують зарплату у розмірі двох прожиткових мінімумів, переселенці та учасники АТО. Зокрема й ті бійці, які ще не отримали статусу учасника бойових дій, бо захист адвокатів їм якраз потрібен, аби цей статус встановити.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов