На Полтавщині 40% безробітних - це молодь до 35 років

На кінець вересня 2015р. в державній службі зайнятості було зареєстровано 22,6 тис. безробітних. Допомогу по безробіттю отримували 79,9% осіб, які мали статус безробітного. Із загальної кількості безробітних жінки складали 61,2%, молодь у віці до 35 років – 40,5%.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на кінець вересня 2015р. становив 2,6% населення працездатного віку.

До державної служби зайнятості роботодавцями на кінець вересня 2015р. було заявлено про наявність 1,6 тис. вільних робочих місць (вакантних посад). Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) становило 14 осіб.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу на кінець вересня 2015р. спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (22,3% від загальної кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (17,8%), працівників сфери торгівлі та послуг (14,1%) і професіоналів (12,5%).

За сприяння державної служби зайнятості упродовж вересня 2015р. було працевлаштовано 1,6 тис. осіб, або 6,0% громадян, які мали статус зареєстрованого безробітного у цьому місяці. Серед зареєстрованих безробітних, що отримали роботу у вересні 2015р., 63,6% становили жінки, 45,9% – молодь у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж вересня 2015р., становила 18,6 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 1401 грн., що дорівнює 101,7% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1378 грн.).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов