Енергоаудит полтавських будинків показав значні втрати тепла

Скоро усі полтавці отримають «платіжки» за тепло із захмарною цифрою. Причому половина грошей полтавців піде на оплату обігріву повітря надворі, куди тепло виходить крізь неутеплені стіни, вікна, дах. Міська влада традиційно оминає цю важку тему. Тому Лев Жиденко ініціював енергоаудит полтавських будинків.

– Немає жодної програми енергозбереження, жодних заходів з утеплення та збереження тепла. І це у час, коли у Полтаві цю проблему треба негайно порушувати і починати вирішувати, - наголошує Жиденко.

/Лев Жиденко проводить енергоаудит багатоквартирного будинку/

- Непокоїть, що люди спостерігають за підвищенням тарифів і не ставлять жодних питань місцевій владі. Звичайно, вона не може змінити тарифи. Але може значно зменшити суму платежів кожної родини. Для цього потрібно зрозуміти, де відбуваються втрати тепла. На рівні міста утеплювати будинки, ремонтувати дахи і підвали та встановлювати лічильники.
Тому ми почали програму з енергоаудиту полтавських будинків. Її метою є визначення обсягів втрат тепла у багатоквартирних будинках. Протягом місяця полтавці подавали заявки на проведення енергоаудиту за допомогою спеціального обладнання – теполовізору. Він дозволяє визначати, скільки тепла втрачає будинок через стіни, вікна, дах та підвал. Результати енергоаудиту ми задокументуємо, створимо теплові паспорти обстежених будинків на їх підставі змусимо міську владу розпочати утеплення полтавських будинків, - переконаний Лев Жиденко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов