Варшава – серце славетної Польщі і це незаперечний факт. І як будь-яке нормальне серце, дане місто пульсує життєвою енергією, активністю, темпераментністю і енергійністю. Назвати красивою Варшаву складно. Адже вона навіть не може зрівнятися з красенями містами Краків або Гданськ. Однак є в ній і своя прихована чарівність, побачити яку можна лише відвідавши гучну, крикливу бізнес-столицю. Привести сюди вас може автобус Київ Варшава – чудова альтернатива літаку або незатишному поїзду.

Цікава нинішня Варшава вже тим, що вона поєднує в собі сучасний стиль архітектури і старовинний бароко. У цьому помпезному стилі виконано багато стародавніх будівель міста. Серед них є царствені палаци, будинки, церкви і музеї. Деякі з цікавих древніх будівель були зруйновані німецькими військами в роки війни. Однак вони були майстерно відбудовані на зорі 60-70 років. І в даний час людям не завжди під силу визначити справжній вік автентичних будівель. Варшава майстерно зберігає свої цікаві таємниці.

Знайомитися з польською столицею гостям рекомендується з відвідування Старого міста і Замкової площі. Тут нових людей зустрічає бронзова статуя короля Сигізмунда, який гордо поглядає на прибульців. Найцікавішим об'єктом на старовинній площі можна назвати Королівський замок. Дана будова вражає відвідувачів безліччю пишних залів. Так, і в суворій Варшаві аристократія любила царську розкіш. Про це розповідають навіть стіни собору Святого Іоанна, статуя Сирени або купецькі хороми, виконані в стилі ренесанс.

Нова сучасна Варшава починається за знаменитим Барбаканом. На даній території можна зустріти кілька цікавих церков, Музей Марії Склодовської-Кюрі, безліч колоритних та затишних кафе і ресторанів. Тут же знаходиться вражаючий і красивий Королівський тракт. Цікаво, що з цієї дороги не раз проїжджали польські монархи. Ну, любили вони часто подорожувати зі своєї офіційної резиденції в улюблений літній палац.

Так що, якщо гості стануть вивчати ретельно столицю Польщі Варшаву, вони побачать безліч цікавих і гарних речей. Неправильно кажуть, що це місто малопривабливе.  На ділі, кожен куточок світу витончений і зворушливий по-своєму. Ось і Варшава цікава та приваблива своєю неординарною архітектурою, наявністю Національної опери або готелю «Брістоль». Приїжджайте, оцініть неповторність чужого краю. Столиця Польщі чекає вас.