Будь-який бізнес, який бажає вижити в 21 столітті, повинен бути представлений власним веб-сайтом. В епоху Інтернету, де всі пов’язані у всесвітній павутині, ваш сайт, як правило, є першим контактом клієнта з компанією. Це робить сайт настільки важливим для бізнесу, як і фізичний магазин, якщо не більше. Ось 8 необхідних речей, які слід врахувати, якщо ви вирішили замовити сайт.

Зрозумійте свою мету

Що ви хочете від свого сайту? Ви просто хочете щоб він був? Ви хочете вести свій власний блог? Ви хочете підвищити обізнаність про свій бренд? Ви хочете рекламувати заходи для того, щоб люди відвідували їх? Ви хочете мати можливість продавати товари та послуги?

Річ у тім, що, як і в усьому іншому в житті, чітка мета дуже важлива. Це допомагає приймати рішення правильно та більш логічно. Мета вашого сайту визначатиме елементи дизайну та розробки, а також пріоритети та навіть бюджет.

Проведіть інвентаризацію

Багато компаній вже мають сайти, які потребують оновлення. Для того, щоб оцінити потребу в оновленні, потрібно оцінити, що реально працює, а що ні.

Як виглядає меню навігації? Чи не занадто складне? Подивіться на естетику сайту. Чи доповнюють кольори один одного? Чи збігаються шрифти? Як щодо зображень та іншого мультимедійного вмісту? Чи актуальна і потрібна інформація?

Будьте дуже об’єктивні, або попросіть експертів веб-дизайну та розробки зробити для вас інвентаризацію, щоб вони виявляли проблеми без упереджень. Крім того, перевірте ресурси своїх конкурентів, щоб побачити, як вони виглядають, або як вони працюють, а потім порівняйте його з вашим власним.

Знайдіть, що виділяє вас серед інших

Швидше за все, є сотні підприємств, таких як ви. Тому все важче і складніше змусити клієнтів вести бізнес саме з вами. Оскільки першою контактною ланкою з клієнтом є ваш сайт, замовник повинен побачити з ким буде мати справу відразу. Ви експерти у своїй галузі? Який ваш досвід та спеціалізації? Ви веселі та приємні? Клієнти повинні бачити ваші цінності та ваші пропозиції, щоб вирішити, чи працювати з вами.

Знайте, для кого робите сайт

Пам’ятайте, що сайт завжди призначений для користувачів, а не для власника бізнесу. Тому розробляйте дизайн для своїх цільових клієнтів. Ви повинні розуміти їх потреби, бажання та прагнення. Що спонукає їх купувати товар? Чому вони виходять в Інтернет? Що вони шукають? Знаючи це, ви можете прийняти правильне рішення щодо дизайну веб-сайту.

Обдумайте план збільшення трафіку

Що й казати, веб сайт непотрібний, коли немає відвідувачів. Перш ніж створити сайт, потрібно знати, як ви будете залучати їх. Можливі методи можуть включати SEO, контекстну рекламу, маркетингові кампанії в соціальних мережах, телевізійну та радіорекламу, та ін.

Оберіть відповідального менеджера

Подумайте, хто буде керувати вашим веб-сайтом. Управління веб-сайтом подібне до управління фізичним магазином. Ви не можете просто налаштувати сайт і залишити його на власний розсуд. Веб-сайт, як і фізичний магазин, потребує постійного оновлення, щоб залишатися актуальним для ваших клієнтів. Це також вимагає, щоб людина відповідала на будь-які запитання ваших клієнтів щодо ваших продуктів та послуг. Тому ваш менеджер повинен не тільки бути обізнаним з роботою компанії, він також повинен мати навики управління контентом. Якщо ж у вас в цьому питанні виникають труднощі послугу адміністрування сайту можна замовити у розробників.

Веб-сайт іноді легко зробити, але чи відповідатиме він вашим потребам? Тому зважено і відповідально підходьте до вибору розробника, проаналізуйте його роботу, поспілкуйтеся з його клієнтами і приймайте рішення.