Для вирівнювання поверхні стель і стін використовується такий композитний матеріал, як гіпсокартон. Біла Церква є одним з міст, де його можна придбати.

Гіпсокартон також застосовується для:

  • монтажу багаторівневих і підвісних стель;
  • формування підстилаючого шару на підлозі;
  • монтажу перегородок між кімнатами.


Даний матеріал являє собою два аркуші картону. Між ними знаходиться сердечник у вигляді гіпсового шару.

Гіпсокартон універсальний. Він застосовується для оформлення перегородок, стін і стель. Існує можливість їх подальшої обробки (шпаклівка, фарбування, грунтовка, штукатурка, обклеювання шпалерами). Цей оздоблювальний матеріал має зовсім малу вагу, коштує недорого. Він відрізняється вогнетривкістю і здатний забезпечити звукоізоляцію.

Гіпсокартону можна надати будь-яку форму. Він є прекрасним матеріалом для різних дизайнерських рішень (склепінь, куполів, арок, хвилеподібних стін і т. п.).

Призначення

Стіновий використовується для створення перегородок, зведення полиць, підставок, ніш і фальшстін. Його товщина становить 12,5 мм, а перевагами є невисока ціна і універсальність (підходить в більшості випадків).

Стельовий тонше стінового на 3 мм і гнучкіший. Він використовується для монтажу стель. Для створення криволінійних конструкцій найкраще підходить для міжкімнатних перегородок. Він прекрасно поєднує міцність і гнучкість. Особливістю складу є сердечник, який армований скловолокном. Товщина - 6 мм.

Різновиди

Стандартний. Призначений для робіт в приміщеннях з нормальною вологістю (не вище 70%).

Вологостійкий. Він містить фунгіцидні і гідрофобні добавки. Підійде для приміщень з підвищеною вологістю. Може використовуватися для обшивки відкосів вікон і в якості основи для підлоги.

Комбінований (сендвіч-панелі). Підійде як для утеплення стін зовні, так і для обробки всередині. До його тильної сторони кріпиться пінополістирольна плита. Вона використовується як утеплювач.

Акустичний. Підходить для робіт в різних приміщеннях з підвищеними вимогами до звукоізоляції (студії звукозапису, концертні зали, бойлерні та насосні станції).

Ламінований. Покритий плівкою з ПВХ.

Реставраційний. З його допомогою створюються фігурні елементи. Використовується для обробки старих конструкцій з гіпсокартону і під дерево.

Невід'ємною частиною практично будь-якого інтер'єру є міжкімнатні двері. Біла Церква - місто, в якому їх можна купити. Тут вони представлені у великому асортименті. Встановлюються такі двері на довгі роки. Вибираючи ту чи іншу модель, слід приділяти увагу як привабливому зовнішньому вигляду, так і надійності і міцності. Якість безпосередньо залежить від матеріалів, які використовуються для виготовлення цих дверей.

Купувати все, що необхідно для будівельних і оздоблювальних робіт, краще у перевірених компаній. Інтернет-магазин має цілий ряд переваг. Так, ціни тут нижчі, та й товар можна вибрати коли завгодно, не виходячи при цьому з дому. Вибір за вами.