МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЧИСТОFEST САДИ”.

Захід проходить в рамках Всеукраїнської акції прибирання, тож містян закликають не тільки свідомо поприбирати, а й активно відпочити.

Метою заходу є поширення екологічної культури через мистецтво та дозвілля молоді, створення сприятливого середовища для обміну ідеями та досвідом в реалізації громадських соціальних ініціатив на Полтавщині.

Учасниками Фестивалю стануть екологічні, благодійні, молодіжні організації, лідери освітніх проектів.

О 14:00 на Громадському просторі, що біля Обласного музичного училища (вул. Соборності 11), на відвідувачів чекатимуть презентації організацій, ярмарок майстрів, здорова їжа, дитяча локація,спортивні та настільні ігри, а також демонстраційні майданчики на тему відновлюваних джерел енергії та правильного поводження з відходами в місті.

Вечірню частину заповнять виступи Полтавських музичних гуртів, різного стилю: від класичних пісень про любов до цікавих електронних обробок і ірландського альтернативного рок-н-ролу.

Організатори — Громадська організація “ЕКОЛТАВА” в партнерстві з ГО “CitiLab” за підтримки Обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Довідка:

Всеукраїнський мистецько-екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», пройде одночасно у всіх областях країни. Він є невід’ємною частиною щорічного весняного прибирання. Ініціаторами заходів на національному рівні Громадська Організація ““Let’s do it, Ukraine” під патронатом Дружини Президента України.

Контактна особа:

Менеджер по зв’язках із громадськістю ГО «ЕКОЛТАВА»

Маргарита Мостова

+38 (099) 92 99 794;

info@ekoltava.org

Другие события сейчас

Практикум -интенсив
20 июня, 14:00
г.Полтава
семинар-тренинг
21 июня, 18:30
Молодіжний бізнес клуб ул. Куйбышева, 12, Полтава, 36000
Показ коллекций одежды

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать