Благодійний забіг «Біжу заради дітей»

Благодійний забіг «Біжу заради дітей», м.Полтава.

З 28 січня 2017 року в м.Полтаві триває 30-ти денний марафон «Біжу заради дітей» організований клубом любителів бігу Running CLUB Poltava в підтримку дитячого центру розвитку «Дитина і світ».

Мета Благодійного забігу привернути увагу до дітей з особливостями розвитку з інвалідністю та зібрати кошти необхідні для ремонту приміщення дитячого центру і закупівлі необхідного для розвитку дітей методичного обладнання.

Саме щоб привернути увагу до питання дітей, тренери Running CLUB Poltava Кербут Дмитро та Юхимець Григорій кинули виклик можливостям людини, а саме вирішили 30 днів бігти напівмарафон, дистанцію понад 21 км. І їм це вдалося! Незважаючи на щільний робочий графік учасників, сильні лютневі морози, вони успішно завершують 30-ти денний марафон.

Саме 26 лютого 2017 року в Корпусному Парку м.Полтава о 11:00 годині відбудеться завершення Благодійного забігу «Біжу заради дітей», Кербут Дмитро та Юхимець Григорій подолають дистанцію 21 км в 30-тий раз! Загальний пробіг за 30 днів у кожного з учасників складатиме понад 630 км.

Неймовірним є те, що організатори Running CLUB Poltava плануючи благодійний захід не уявляли, що ця подія може претендувати на рекорд. І от саме 26 лютого 2017 року

в м. Полтаві представниками ТОВ «Укрімідж», генеральним виконавцем робіт в проекті «Книга рекордів України» будуть проведені організаційні дії з фіксації та реєстрації рекорду України.

Запрошуємо любителів бігу, небайдужих полтавців 26 лютого 2017 року на 11:00 годину до Корпусного Парку для завершення, підведення підсумку Благодійного забігу «Біжу заради дітей» та фіксації рекорду України і святкового нагородження учасників Кербут Дмитра та Юхимець Григорія.

Впевнені, що благодійні заходи від Running CLUB Poltava стануть традицією, об’єднуючи небайдужих людей в їх щирому бажанні допомогти дітям.

Всі кошти зібрані в рамках Благодійного забігу «Біжу заради дітей» передані до БО «Зернятко» та будуть направлені для потреб дітей з особливостями розвитку та інвалідністю центру розвитку «Дитина і світ».

Другие события сейчас

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать