Антигона

Режиссер: Заслужена артистка АР Крим О. Дмітрієва
Художник: Н. Денисова
Хореограф: Р. Ніконенко
 

Вистава, створена за трагедією давньогрецького драматурга Софокла. Головні герої вистави: Антигона, Ісмена, Полінік та Етеокл – діти колись правлячих царів Едіпа та Іокасти. Після їх смерті до влади приходить Креонт – брат Іокасти. Він встановлює свої закони у Фівах. Справжні нащадки царя Едіпа, його сини – Полінік та Етеокл мають свої плани на правління державою, але через те, що плани не збігаються, вони вступають у братовбивчий двобій і вбивають один одного. Креонт видає наказ поховати Етеокла, як героя, захисника своєї держави, а Полініка залишити просто неба, як зрадника. Дізнавшись про це, любляча сестра Антигона, вирішує ослухатися наказу царя Креонта та ховає  Полініка так, як належить поховати рідну людину. За це цар карає її і замуровує живцем у печері. Згодом  Креонт  зрозумів, що вчинив зле, але не встиг нічого вже змінити. Цією трагедією Софокл закликає нас до порядності, розуму та людяності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать