Жадан і собаки у Полтаві #ПСИхотур

Дорогі брати і сестри. Музичний проект "Жадан І Собаки" вирушає в "ПСИхотур". В межах туру музиканти мають намір укотре проїхати всю Україну. 

1.12 19-00 Полтава
Villa Krokodila
Перші 30 квитків по 50 грн 
Придбати тут: https://www.concert.ua/eventpage/zhadan-i-sobaki-polt..

Телефон для довідок: 38 095-190-35-16

Для "Жадана і Собак" цей рік залишиться роком появи "Псів" - четвертого студійного альбому - мабуть, найбільш серйозного та важливого в дискографії проекту. Тому "ПСИхотур" є певним підбиттям підсумків проробленої цього року роботи. 

Рік завершується, альбом живе своїм життям, музиканти працюють над новим матеріалом і готуються вже наступного року відзначати десять років спільної діяльності на благо українського рок-н-ролу. Тож "ПСИхотур" є доброю нагодою розібратися в самих собі і в своїх стосунках із музикою та цілим світом. Музиканти бувають не лише психами. Іноді вони бувають непоганими психологами, які допомагають нам не тільки ненавидіти й не пробачати, але й любити та вірити. Тож побачимось на концертах!

Більше про нас:

вк: https://vk.com/zhadandogs

instagram: https://www.instagram.com/zhadanisobaki/

youtube: https://www.youtube.com/user/jhadandogs

itunes: https://goo.gl/0lURCy 

googleplay: https://goo.gl/H99TYf 

soundcloud: https://soundcloud.com/zhadansobaki/

З питань партнерства та акретитації звертатись до Anaid Agadjanova або на пошту anaid.agadjanova@gmail.com 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить