Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Мазепа-Фест»

25 ВЕРЕСНЯ 2016 року о 15:00
«МАЗЕПА-ФЕСТ»

Співоче поле імені Марусі Чурай місто Полтава

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Мазепа-Фест» - проводиться щорічно на концертних майданчиках міста Полтава та в дні відзначення Дня міста Полтава.

Вісім років поспіль в місті Полтава проводиться Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Мазепа-Фест», присвячений пам’яті українських козаків, що загинули у Полтавській битві під проводом гетьмана Івана Мазепи за волю України, в якому беруть участь відомі українські гурти, кобзарі, лірники та кіномитці.

Проведення фестивалю мистецтв «Мазепа-Фест» спрямовано на руйнування міфу про «неформат» сучасної української музики, повернення в історичну пам'ять громадян України, дискредитованого імперською пропагандою, постаті Івана Мазепи, як визначного державного діяча України.

Любов до України, її культури, мови – наскрізна тема фестивалю, що втілюється не тільки в музичних творах виконавців, але й у кожному їх словіФестиваль має триєдину мету:

1. Утвердження в свідомості української молоді української мови, пісні, музики як необхідної умови гармонійного розвитку особистості.
2. Відновлення історичної пам’яті українців, зруйнування насаджених російською імперією міфів стосовно гетьмана І. Мазепи і самої Полтавської битви.
3. Популяризація українських рок-музикантів, які демонструють творчу оригінальність та глибину. Огляд найцікавіших, найяскравіших досягнень у різних видах мистецтв.

У програмі фестивалю:
Виступи Українських рок гуртів
Виступи відомих Українських world music колективів 
Виступи відомих Українських фольклорних колективів 
Мітинг біля пам’ятнику Івану Мазепі
Молебень за мир в Україні та полеглих воїнів за незалежність
Марш у вишиванках
Ярмарок виробів майстрів-ремісників
Книжковий ярмарок (презентація Українських видань)
Майстер-класи з ковальства, соломоплетіння, гончарства, вишивки, писанкарства тощо 
Козацькі забави та куліш
Ніч Українського кіно
* програма може бути змінена та доповнена

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить