«На дві фабрики ялинкових прикрас та Київ» - 19 грудня. Автобусом з Полтави на 1 день. Тривалість – 24 години

Опис маршруту:

Клавдіївська фабрика ялинокових прикрас демонструє такі етапи виробництва іграшок: видів зі скла, сріблення та  художній розпис. Також на фабриці діє музей унікальних новорічних іграшок ручної роботи, Пошта Діда Мороза, на території багато додаткової святкової інформації та плакатів. Можна пройти майстер-клас і власноруч розписати новорічну іграшку. В сувенірному магазині неймовірний вибір простих та ексклюзивних іграшок на різний смак вартістю від 5 грн

Фабрика ялинкових прикрас «Гардиан Плюс» теж демонструє всі етапи виробництва іграшки, теж має сувенірний магазин. Та за атмосферою ці фабрики зовсім різні, мають різний вибір іграшок. Щоб обрати найкраще та побачити найбільше ми відвідуємо ДВІ фабрики ялинкових прикрас!

 Програма дня:

02.00-08.00 - збір по місту по маршруту Кільцевого, дорога
08.00-11.00 - екскурсія на першій фабриці ялинкових прикрас. Вільний час для придбання іграшок у сувенірному магазині. Можливість написати на іграшці унікальне привітання!
Можливий майстер-клас по розпису новорічної іграшки (50 грн/чол). Готовий виріб ви забираєте із собою.  Ми зможемо його замовити лише якщо буде більше ніж половина групи бажаючих пройти майстер-клас! Про проведення майстер-класу буде повідомлено після укомплектування групи!
12.00-14.00 - екскурсія на другій фабриці ялинкових прикрас. Вільний час для придбання іграшок у сувенірному магазині. Можливість написати на іграшці унікальне привітання!
15.00-20.00 - вільний час у Києві. Час на обід. Самостійне святкування Дня Святого Миколая

19.00 – відкриття головної ялинки країни

20.00 – збір групи. Виїзд в Полтаву. 20.00-01.00 - дорога. Розвозка по Кільцевому маршруту