З 19 по 31 жовтня 2015 р. у відділі обслуговування користувачів представлена книжкова виставка «Філософія – вибагливий вчитель, мудрий порадник, надійний помічник в нашому житті».
В перекладі з грецької слово «філософія» означає «любов до мудрості». І це справедливо, адже впродовж віків ця наука ввібрала в себе невичерпне джерело знань, поглядів, тверджень, думок найвизначніших людей всіх епох, часів, цивілізацій. І ще: філософія – це наука для життя і про життя. Ось і ми, пам’ятаючи про це, прагнули розкрити за допомогою представлених книг яким чином філософія може допомогти кожному з нас у повсякденному житті. 

Автори праць, презентованих на виставці, охоче поділяться з читачами своїми уявленнями про світ, переконаннями та ідеями, почуттями та оцінками через призму яких людина відноситься до дійсності, до інших людей і самої себе. Крім того в книгах висвітлюються поняття культури, духовних цінностей, творчості. Хочемо звернути увагу користувачів також на чудові збірки афоризмів та крилатих виразів відомих письменників, учених, політиків, полководців, митців України і світу.
Ознайомившись з нашою експозицією ви знайдете відповіді на одвічні питання та добрі поради на будь-який випадок. Сподіваємось, що філософія дійсно стане для вас добрим другом та рятівним кругом у бурхливому морі нашого життя!