Екскурсійна подорож до м. Комсомольська. Виїзд з м. Полтави -7-00 год.

9-00 – 16-00 – Екскурсійна програма по м. Комсомольську та с. Келеберда:
- Музей гірничо-збагачувального комбінату;
У 1970-х рр. на новобудову прибули перші загони молоді з Полтави, Дніпропетровська, Києва та Львова. Будівництво було оголошено ударною комсомольською будовою. Комбінат запущений у експлуатацію в 1970 р. під назвою Дніпровський гірничо-збагачувальний комбінат. Сучасна назва з 1981 року.
- Трикотажна фабрика ВКФ „ТІКО-Престиж”. Виготовляє та реалізує високоякісні бавовняні трикотажні вироби для дітей і дорослих. (Можливість придбати вироби);
- Прогулянка по Дніпру на яхті або паромі;
- Гірничо-збагачувальний комбінат (Екскурсія до кар’єру та транспортного цеху - величезний кар'єр, дуже схожий на Гранд каньйон в США і великі машини-рудовози з колесом діаметром 3,5 м).
Найбільший український експортер залізорудних окатишів у Європу. 
- Смачний обід;
- с. Келеберда (відвідування церкви, заповідна зона (скеля-реєстр), пам’ятний знак на місці переправи через Дніпро в 1943р; пам’ятник Тарасу Бульбі). Можливість придбати солону та копчену рибу;
- Продовження екскурсії по місту Комсомольську

Вартість – 280 грн./люд. (транспортні послуги, екскурсійне обслуговування «Комсомольськ-Келеберда», вхідні квитки до музею, прогулянка по Дніпру, страхування, обід, супровід представника тур. фірми).