2 листопада о 19-00 в музично-драматичному театрі ім. М. Гоголя концертна програма «Allusion», де прозвучить висока класика, супервіртуозні твори, оригінальні композиції, музика до кінофільмів, ексклюзивні кавер-версії «Океану Ельзи» та інших хітів естради.

Родзинками концерту будуть гості зі Львова, сімейний дует Володара Гран-прі Міжнародного конкурсу (Австрія), Остапа Шутко (скрипка) та лауреата міжнародних конкурсів Ольги Шутко (віолончель) в тандемі з камерним оркестром ім. Д.Ахшарумова (худ. керівник О. Абрамов).

Справжній віртуоз, Остап Шутко є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймає усі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори ), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам-музикантам, але і людям, які вперше попали на концерт. Остап Шутко є лауреатом  міжнародних конкурсів  у Вільнюсі, Ваймарі, Пшемислі, Барселоні, Києві та Відні, а також одержувачем  багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International  та ін..). Заснований ним Концертно-продюсерський центр "Індивідуаліс" організовує культурні заходи в Україні, серед яких: «Музичні вечори Остапа Шутка», Міжнародний Незалежний Музичний Конкурс «Індивідуаліс», виставка музичних інструментів та аксесуарів ІНДИВІДУАЛІС, проект СЕНОСТРІС та багато інших.
Ольга Шутко лауреат міжнародних конкурсів у Відні, Кальтанісетті, Києві. Постійно виступає як соліст, камерний виконавець і є співзасновником "U-тріо", має славу однієї з найперспективніших українських віолончелісток.працювала концертмейстером групи віолончелей в Державному камерному ансамблі "Київські Солісти ".

Її грі притаманні глибина,напруга і співучий ліризм, але вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипці. Часто виступає з чоловіком, скрипалем  Остапом  Шутком.

Довідки за тел. 2-95-07, 7-21-65,

МТС (095) 051 63 80, Київстар (096) 010 96 39